O nas

Klinika Okulus to jeden z największych kaliskich ośrodków opieki medycznej. Działamy w branży nieprzerwanie od 1999 roku. Naszą główną specjalizację stanowi okulistyka. Diagnozujemy choroby oczu u dzieci oraz osób dorosłych. Wykorzystujemy nowoczesne metody zachowawcze i zabiegowe. Pomagamy w leczeniu zeza, operacyjnym leczeniu jaskry i zaćmy oraz laserowej korekcji wzroku.

Zakres świadczonych usług obejmuje również inne dziedziny medycyny, w tym chirurgię ogólną i specjalistyczną (chirurgia ręki, ortopedia). Działamy w ramach szeroko pojętej profilaktyki prozdrowotnej. Prowadzimy rehabilitację i fizykoterapię. Oferujemy profesjonalną pomoc pielęgniarską.

Wszyscy Pacjenci są traktowani w wyjątkowy sposób. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z nich, kierując się znaną łacińską maksymą:


,,In magnis et voluisse sat est”


Kompleksowa diagnostyka
pozwala zlokalizować źródło choroby i opracować skuteczny plan jej leczenia. Nasi specjaliści to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, angażujący się w każdy przypadek. W rozwiązaniu problemów medycznych pomaga też nowoczesny sprzęt i zaplecze diagnostyczne, nieustępujące standardami największym światowym klinikom.

Wierzymy, że możemy Państwu pomóc. Zapraszamy do Kalisza.

 

Rezerwacja wizyty

Rejestracja telefoniczna

Pn - Pt  9:00 - 17:00

(62) 757 77 45

Całodobowy e-mail:

rejestracja@okulus.com.pl

Rejestracja osobista

Rejestracja wizyt do lekarzy specjalistów

odbywa się w godzinach pracy poradni

ul. Śródmiejska 34,

62-800 Kalisz