Chirurgia ręki to jedna z najbardziej wymagających dziedzin chirurgii. Złożona budowa anatomiczna kończyn górnych oraz ogromna ilość dolegliwości chorobowych stwarzają konieczność czerpania z wielu innych specjalizacji, w tym chirurgii ogólnej i naczyniowej, neurologii, chirurgii plastycznej, mikrochirurgii, traumatologii oraz ortopedii.

Poziom skomplikowania operacji kończyn górnych sprawia, że leczenie chirurgiczne traktowane jest jako ostateczność, w przypadku gdy metody zachowawcze (rehabilitacja, fizykoterapia i in.) nie przynoszą zamierzonych rezultatów.

Leczenie kończyn górnych

W Klinice Okulus zajmujemy się leczeniem zachowawczym i operacyjnym kończyn górnych z uwzględnieniem chorób dłoni, nadgarstka, łokcia, przedramienia oraz barku. Pomagamy w likwidacji takich stanów patologicznych jak zespół kanału Guyona, zespół cieśni nadgarstka, przykurcz Dupuytrena czy choroba De Quarvaine’a.

Korzystamy z najnowocześniejszej aparatury medycznej oraz profesjonalnego instrumentarium. Dzięki temu zabiegi są przeprowadzane z najwyższą dokładnością i precyzją.

Usługi z zakresu chirurgii ręki

1. Palce trzaskające
2. Przykurcz Dupuytrena
3. Zespół de Quervaina (kciuk matki)
4. Łokieć tenisisty
5. Zespół Guyona (zespół kanału nerwu łokciowego)
6. Zespół cieśni nadgarstka

 

 

Rezerwacja wizyty

Rejestracja telefoniczna

Pn - Pt  9:00 - 17:00

(62) 757 77 45

Całodobowy e-mail:

rejestracja@okulus.com.pl

Rejestracja osobista

Rejestracja wizyt do lekarzy specjalistów

odbywa się w godzinach pracy poradni

ul. Śródmiejska 34,

62-800 Kalisz