Klinika Okulus to jeden z największych kaliskich ośrodków opieki medycznej. Działamy w branży nieprzerwanie od 1999 roku. Naszą główną specjalizację stanowi okulistyka. Diagnozujemy choroby oczu u dzieci oraz osób dorosłych. Wykorzystujemy nowoczesne metody zachowawcze i zabiegowe. Pomagamy w leczeniu zeza, operacyjnym leczeniu jaskry i zaćmy.

Zakres świadczonych usług obejmuje również inne dziedziny medycyny, w tym chirurgię ogólną i specjalistyczną (chirurgia ręki, ortopedia). Działamy w ramach szeroko pojętej profilaktyki prozdrowotnej. Prowadzimy rehabilitację i fizykoterapię. Oferujemy profesjonalną pomoc pielęgniarską.

Wszyscy Pacjenci są traktowani w wyjątkowy sposób. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego z nich, kierując się znaną łacińską maksymą:


,,In magnis et voluisse sat est”

 

Nasi okuliści z Kalisza zdobyli wszelkie niezbędne kwalifikacje z dziedziny okulistyki dzieci i dorosłych. Stale uczestniczą w sympozjach, szkoleniach i kursach, które pozwalają im zapoznać się z nowoczesnymi metodami leczenia. Medycyna stale się rozwija, dlatego my również stawiamy na nieustanny rozwój, aby móc pomagać Pacjentom w różnym wieku. Zapewniamy opiekę medyczną na miejscu oraz odbywamy wizyty domowe w razie potrzeby. Nasi rehabilitanci pomagają Pacjentom powrócić do pełnej sprawności w klinice oraz w ich własnych domach.

Kompleksowa diagnostyka

Kompleksowa diagnostyka pozwala zlokalizować źródło choroby i opracować skuteczny plan jej leczenia. Nasi specjaliści to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, angażujący się w każdy przypadek. W rozwiązaniu problemów medycznych pomaga też nowoczesny sprzęt i zaplecze diagnostyczne, nieustępujące standardami największym światowym klinikom.

Każdego zgłaszającego się do nas Pacjenta najpierw poddajemy kompleksowym badaniom diagnostycznym, aby móc ustalić, gdzie leży źródło problemu i jakie mamy metody leczenia do wyboru. Nieustannie szkolimy się i poznajemy innowacyjne rozwiązania, które pozwalają poprawić Państwa stan zdrowia.

Wierzymy, że możemy Państwu pomóc.

Dlaczego warto wybrać naszą klinikę?

Zdrowie jest bardzo ważne dla każdego człowieka. Jego stan można poprawić na różne sposoby. Nowoczesna medycyna daje szansę na wyleczenie wielu schorzeń, dlatego stale poznajemy innowacyjne rozwiązania i metody korekcji wzroku czy tajniki nowoczesnej rehabilitacji i chirurgii. Warto zaufać naszym specjalistom, ponieważ:

  • dysponują rozległą wiedzą z wielu dziedzin medycyny,

  • potrafią posługiwać się nowoczesnym sprzętem, w który wyposażyliśmy klinikę,

  • proponują metody leczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia,

  • nie obiecują cudów, ale zawsze doprowadzają leczenie do końca, a jego efekty są często zaskakujące,

  • nie osiadają na laurach – stale poszerzają swoje kwalifikacje zawodowe.

Nasza klinika znajduje się w Kaliszu, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby z jej oferty mogli skorzystać Pacjenci z innych miast i regionów. Zajmujemy się leczeniem i rehabilitacją dzieci, dorosłych i seniorów.